Тепловізійна камера для автомобілів InfiRay NV2
- Готово к отправке
- Код: K3-90-00022
26 123 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тепловізійна система зі штучним інтелектом для автомобіля; роздільна здатність 256x192; розмір пікселя 12 мкм; фокусна відстань 4.3 мм; кут огляду горизонтальний 40°; відстань спостереження до 200 м; частота кадрів 25 к/с; відеоінтерфейс GMSL, фізичний інтерфейс FAKRA, інтерфейс зв’язку I2C; карта пам'яті microSD 32 ГБ у комплекті; живлення DC 12 В (від автомобільного прикурювача); споживання 6 Вт/9 Вт (з підігрівачем); клас захисту IP67 (тепловізійна камера) / IP54 (модуль NV2 в автомобілі); робоча температура -20 °C ~ + 70 °C; розміри 95 / 111 / 51 мм (модуль NV2 в автомобілі), 36 / 27 / 31 мм (тепловізійна камера); вага 500 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | InfiRay |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань спостереження | 200 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду (Thermal) | 40° |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256x192 |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджуваний мікроболометр на оксиді ванадію |
| Питание | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | 95 / 111 / 51 мм (модуль NV2 в автомобілі), 36 / 27 / 31 мм (тепловізійна камера) |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Тип устройства | Тепловізійна камера автомобільна |
| Фокусна відстань (Thermal) | 4.3 мм |
- Цена: 26 123 ₴










