Комплект бездротової сигналізації Trinix TRX-4G-Kit(LCD)(WiFi) з WiFi та 4G LTE
- Готово к отправке
- Код: K3-27-00068
6 390 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект бездротової сигналізації з підтримкою WiFi 802.11 b/g/n (2.4 ГГц) та 4G LTE Cat-1, з віддаленим керуванням з мобільного застосунку Tuya, робоча частота 433 МГц. До комплекту входять: охоронна централь (хаб) з сенсорним екраном 7" та вбудованою сиреною, ІЧ-датчик руху, датчик відчинення вікон/дверей, 2 пульти дистанційного керування, зовнішня сирена. Можливості підключення: до 100 бездротових датчиків, 10 пультів керування, сирена. Сповіщення та дзвінок про тривогу надходять на 5 телефонів користувачів. Живлення DC 5 В через USB Type-C, резервна літієва акумуляторна батарея 3.7 В 5000 мА·год
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Канали зв'язку | 4G, WiFi |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість бездротових пристроїв | 100 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Резервне живлення | Акумулятор Li-Ion 3.7 В 5000 мА·год |
| Розміри | 180 / 131 / 17 мм (централь) |
| Тип устройства | Комплект охоронної сигналізації |
| Ток потребления | 650 мА |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Білий, Чорний |
| Общие | |
| Питание | USB |
| Основные | |
| Тип антенны | Внешняя |
- Цена: 6 390 ₴










