Комплект бездротової сигналізації Trinix TRX-GSM-Kit(WiFi) з WiFi та GSM
- Готово к отправке
- Код: K3-27-00058
2 282 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект бездротової сигналізації з підтримкою WiFi 802.11 b/g/n (2.4 ГГц) та GSM 850/900/1800/1900 МГц, з віддаленим керуванням з мобільного застосунку Tuya, робоча частота 433 МГц. До комплекту входять: охоронна централь (хаб), ІЧ-датчик руху, датчик відчинення вікон/дверей, 2 пульти дистанційного керування, блок живлення та аксесуари. Можливості підключення: до 100 бездротових датчиків, 10 пультів керування. Сповіщення та дзвінок про тривогу надходять на 5 телефонів користувачів. Живлення DC 5 В, резервна літієва акумуляторна батарея 3.7 В 500 мАг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали зв'язку | 2G, WiFi |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість бездротових пристроїв | 100 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 220 В |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Резервне живлення | Акумулятор Li-Ion 3.7 В 500 мА·г |
| Тип устройства | Комплект охоронної сигналізації |
| Ток потребления | 150 мА |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
- Цена: 2 282 ₴



