IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9525S1H (D/PE/FZ/AR2) f=2.8-12mm
- Готово к отправке
- Код: K3-77-00294
2 553 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
2 Мп IP-відеокамера; матриця 1/2.8" Sony IMX291 StarLight; відеокодек: H.264/MJPEG; фокусна відстань: f=2.8-12 мм (98°-35°); чутливість: 0.001 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІЧ; роздільна здатність запису: 1920x1080, 704х576 - 25 к/с; функції: WDR, HLC, BLC, день/ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м; клас захисту IP66; DC 12В±25%/5Вт, PoE (802.3af); габаритні розміри Ø 109 / 130 мм; вага 695 гр
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 12 В, PoE |
| Рабочая температура | -30 ~ +60 °C |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Розміри | Ø109 / 130 мм |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
- Цена: 2 553 ₴


