IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9525S1 (D/FZ/PE/AR2) f=2.8-12mm
- Готово к отправке
- Код: K3-77-00293
2 187 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
IP-відеокамера вулична з роздільною здатністю 2Мп; матриця 1/2.8" CMOS; варіфокальний об'єктив 2.8-12 мм, кут огляду 96°-35°; чутливість 0.1 Lux; ІЧ-підсвічування 20-30 м; живлення 12В або PoE (IEEE802.3af); габаритні розміри Ø109 / 130 мм; вага 695 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 12 В, PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Розміри | Ø109 / 130 мм |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
- Цена: 2 187 ₴


