Вентилятор до комутаційних шаф Trinix TRX-FAN1 Black
- Готово до відправки
- Код: K3-25-00111
749 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор до комутаційних шаф; вхідна напруга AC 220 В; робоча температура -10 °C ~ +60 °C; матеріал корпусу алюміній; розміри 120 / 120 / 38 мм; довжина кабелю 1.5 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип пристрою | Вентилятор |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри | 120 / 120 / 38 мм |
| Формфактор | 19" |
| Робоча температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Гарантія | 12 міс. |
- Ціна: 749 ₴







