Точка доступу WiFi 7 Cudy AP3600 2.5G з підтримкою Mesh дводіапазонна
- Готово до відправки
- Код: K3-73-00670
5 535 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точка доступу WiFi 7 Cudy AP3600 2.5G з підтримкою Mesh
Точка доступу WiFi 7 Cudy AP3600 2.5G — це пристрій, призначений для забезпечення бездротового доступу до Інтернету за допомогою технології WiFi 7. Основне завдання пристрою полягає в розширенні зони покриття WiFi та покращенні якості з'єднання.
Основні характеристики
- Модель: Cudy AP3600
- Тип: Точка доступу
- Підтримка Mesh: Так
- Двохдіапазонна: Так
Переваги
- Розширення зони покриття. Дозволяє забезпечити стабільний та швидкий Інтернет на великій площі.
- Інтеграція в існуючу мережу. Створює єдину безшовну мережу без мертвих зон.
Застосування
- Ідеально підходить для використання в домашніх умовах.
- Підходить для офісів, де потрібний стабільний доступ до Інтернету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| Антена | 4 вбудовані всеспрямовані |
| Бездротовий стандарт | 802.11be/ax/ac/a/b/g/n |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення | DC 12 В / 1 А, Passive PoE 48-57 В, PoE 802.3at/af |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000Mbps x 1, LAN/WAN 2.5Gbps x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 5.4 дБі (2.4 ГГц), 5.5 дБі (5 ГГц) |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Кількість портів | 2 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість WAN/LAN-портів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Настінний, Стельовий |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Особливості | Beamforming, DDNS, DNS, Mesh, MLO |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 2882 Мбіт/с – 5 ГГц, 688 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Процесор | Чотириядерний ARM Cortex-A7 2 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | IPSec, L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard, ZeroTier |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Режими роботи | Mesh, Маршрутизатор, Точка доступу |
| Розміри | 231.9 / 231.9 / 57.1 мм |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af/at |
| Стандарт бездротового зв'язку | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax), WiFi 7 (802.11be) |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Встановлення | Всередині |
| Флеш-пам'ять | 128 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість LAN-портів | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2600 Мбіт/с і більше |
- Ціна: 5 535 ₴




