Точка доступу Cudy AP11000 WiFi 7 тридіапазонна 2.5G 10G SFP+ з підтримкою Mesh BE11000
- Готово до відправки
- Код: K3-73-00669
7 125 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точка доступу Cudy AP11000 WiFi 7 тридіапазонна 2.5G 10G SFP+ з підтримкою Mesh BE11000
Точка доступу Cudy AP11000 - це сучасний пристрій для створення бездротової мережі, що забезпечує високу швидкість з'єднання та стабільність сигналу. Вона ідеально підходить для використання в офісах, великих будинках або інших місцях, де потрібна бездротова мережа.
Основні характеристики
- Тип: тридіапазонний
- Швидкість: WiFi 7
- Підключення: 2.5G, 10G SFP+
- Підтримка: Mesh
Переваги
- Висока швидкість з'єднання. Забезпечує стабільний доступ до Інтернету для декількох пристроїв одночасно.
- Підтримка Mesh. Дозволяє легко розширити мережу та забезпечує стабільний сигнал у важкодоступних місцях.
Застосування
- Ідеально підходить для офісів та великих будинків.
- Забезпечує надійне підключення у будь-яких частинах приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| SFP-порти | 1 SFP+ |
| WAN-порт | Ethernet |
| Антена | 6 внутрішніх всеспрямованих |
| Бездротовий стандарт | 802.11be/ax/ac/a/b/g/n |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення | DC 12 В / 2 A, Passive PoE 48-57 В, PoE 802.3at |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Інтерфейси | LAN 2.5Gbps x 1, SFP+ 10Gbps x1 (LAN/WAN) |
| Коефіцієнт підсилення | 4.9 дБі (5 ГГц), 5.5 дБі (6 ГГц), 5.8 дБі (2.4 ГГц) |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Кількість портів | 2 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість WAN/LAN-портів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Настінний, Стельовий |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Особливості | Beamforming, DDNS, DNS, Mesh, MLO |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 4324 Мбіт/с – 5 ГГц, 5765 Мбіт/с – 6 ГГц, 688 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Процесор | Чотириядерний Qualcomm 1.5 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | IPSec, L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard, ZeroTier |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц |
| Режими роботи | Mesh, Маршрутизатор, Точка доступу |
| Розміри | 231.9 / 231.9 / 57.1 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3at |
| Стандарт бездротового зв'язку | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax), WiFi 7 (802.11be) |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Встановлення | Всередині |
| Флеш-пам'ять | 128 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 6 ГГц + 5 ГГц + 2.4 ГГц (тридіапазонний) |
| Швидкість LAN-портів | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2600 Мбіт/с і більше |
- Ціна: 7 125 ₴







