WiFi 5 Mesh 4G LTE-маршрутизатор Cudy LT500D CAT4 дводіапазонний АС1200
- Готово к отправке
- Код: K3-73-00509
3 005 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
WiFi Mesh 4G LTE Cat.4 маршрутизатор; вбудований модем 4G LTE зі швидкістю завантаження/віддачі 150/50 Мбіт/с; чипсет MediaTek; 300 Мбіт/с на 2.4 ГГц + 867 Мбіт/с на 5 ГГц; 2 антени WiFi, 2 знімні антени 4G; 4 порти: 1 порт 10/100M WAN/LAN, 3 порти 10/100M LAN; слот під Nano-SIM карту; відправка і отримання SMS; підтримка Cudy Mesh; VPN-клієнт PPTP / L2TP / OpenVPN / WireGuard; DNS через CloudFlare / NextDNS / Google; DDNS; TR069 / TR098 / TR111 / TR181; живлення 12 В/1 А, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| LTE-модем | Завантаження/віддача 150/50 Мбіт/с |
| WAN-порт | Ethernet, SIM-карта 3G/4G |
| Антена | 2 зовнішні антени WiFi |
| Беспроводной стандарт | 802.11ac/a/b/g/n |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Интерфейсы | LAN 10/100Mbps x 3, SIM-слот Nano x1, WAN/LAN 10/100Mbps x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 5 дБі |
| Количество LAN-портов | 3 |
| Количество портов | 4 |
| Кількість WAN/LAN-портів | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оперативная память | 128 Мб |
| Особенности | DDNS, DNS, Mesh |
| Питание | 12 В |
| Применение | Ігровий, Для дому, Для офісу |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/с – 2.4 ГГц, 867 Мбіт/с – 5 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | IPSec, L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard, ZeroTier |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Стандарт беспроводной связи | 4G, WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac) |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Установка | Внутрішнє |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 750-1199 Мбіт/с |
- Цена: 3 005 ₴








