WiFi 6 маршрутизатор Cudy WR1500 дводіапазонний гігабітний AX1500
- Готово к отправке
- Код: K3-73-00534
1 649 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гігабітний дводіапазонний WiFi 6 маршрутизатор, чипсет RTL8197H, 802.11ax/ac/a/b/g/n, 1201 Мбіт/с на 5 ГГц + 300 Мбіт/с на 2.4 ГГц, 1 гігабітний порт WAN, 3 гігабітні порти LAN, 4 зовнішні антени, режими WiFi-маршрутизатор / точка доступу, OFDMA, Beamforming, MU-MIMO, живлення 12 В/1 А, блок живлення у комплекті, робоча температура 0°C~+40°C, розміри з антенами 200 / 117 / 35 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| WAN-порт | Ethernet |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Беспроводной стандарт | 802.11ax/ac/a/b/g/n |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Интерфейсы | LAN 10/100/1000Mbps x 3, WAN 10/100/1000Mbps x 1 |
| Количество LAN-портов | 3 |
| Количество портов | 4 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оперативная память | 128 Мб |
| Особенности | Beamforming, DDNS, DNS |
| Питание | 12 В |
| Применение | Для дому, Для офісу |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 1201 Мбіт/с – 5 ГГц, 300 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Процессор | 1 ГГц CPU, RTL8197H |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | IPSec, L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Розміри | 200 / 117 / 35 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax) |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Установка | Внутрішнє |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1200-1749 Мбіт/с |
- Цена: 1 649 ₴








