Комутатор 5-портовий некерований Cudy HS105 2.5G
- Готово до відправки
- Код: K3-73-00536
2 425 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Некерований 5-портовий комутатор; 5 портів 100/1000/2500Mbps RJ45, що підтримують Auto MDI/MDIX; стандарти IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE802.3bz; живлення 12 В / 1 А, споживання 10 Вт, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 119 / 85 / 28 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUDY |
| Колір | Сірий |
| Тип комутатора | Некерований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 100/1000/2500M |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Кількість портів | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Пропускна здатність | 25 Гбіт/с Мб/сек |
| Робоча температура | 0 ° ~ + 40 ° С |
| Розміри | 119 / 85 / 28 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE802.3bz |
| Тип пристрою | Комутатор |
- Ціна: 2 425 ₴






