Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 100А*год 51.2В 5120Вт*год Sako SK-51.2V100Ah Li-Sun series LiFePO4 настінний /
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00177
45 675 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії; напруга 51.2 В; ємність 100 А·год, потужність 5120 Вт·год; максимальний струм заряду/розряду 50 А/100 А; ресурс: 6000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485; клас захисту IP20; в одну систему можна підключити до 15 акумуляторних батарей; розміри 641 / 389 / 179 мм; вага 62 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Інтерфейси | CAN, RS485 |
| Вага | 62 кг г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Кількість циклів | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 5120 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напруга | 51.2 В В |
| Напруга завершення заряду | 57.6 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 641 / 389 / 179 мм |
| Тип захисту | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип клем | M8 |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
- Ціна: 45 675 ₴









