Комплект IP-відеодомофона TVT TE-KT6101-001 з відеодомофоном 7" TD-E2137-PE/TP/WF та відеопанеллю 2Mp TD-E3110-IC/PE/WF
- Готово до відправки
- Код: K3-82-00412
12 981 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект IP-відеодомофона TVT TE-KT6101-001
Комплект IP-відеодомофона TVT TE-KT6101-001 включає відеодомофон з 7-дюймовим екраном та відеопанель з роздільною здатністю 2Mp. Це сучасне рішення для забезпечення безпеки вашого дому або офісу, яке дозволяє здійснювати відеоспостереження та комунікацію з відвідувачами.
Основные характеристики
- Модель відеодомофона: TD-E2137-PE/TP/WF
- Модель відеопанелі: TD-E3110-IC/PE/WF
- Розмір екрану: 7 дюймів
- Роздільна здатність відеопанелі: 2Mp
Преимущества
- Чітке зображення. Завдяки роздільній здатності 2Mp ви отримуєте якісне зображення.
- Зручність спілкування. Можливість спілкуватися з відвідувачами, не виходячи з приміщення.
Применение
- Контроль доступу до будинку або офісу.
- Спостереження за відвідувачами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість абонентів | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 1 м |
| Діагональ екрана | 7" |
| Дисплей | Ips |
| Живлення | DC 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зчитувач | Mifare |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Колір | Білий, Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170° |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик, Скло |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості | NDAA |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка мобільного застосунку | SuperCam Plus |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 180.6/135.6/26.8 мм домофон, 150/50/29.8 мм панель |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
- Ціна: 12 981 ₴







