IP-відеореєстратор 8-канальний 8Mp TVT TD-308B1-8P для тепловізійних камер
- Готово к отправке
- Код: K3-77-00117
7 676 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтелектуальний NVR для планшетних терміналів та тепловізійних камер. Спеціально розроблений для керування застосунками AI (вимірювання температури, контроль відвідуваності, контроль доступу); підтримує захоплення обличчя в реальному часі, відображення температури та вихід тривоги, статистику. Пропускна здатність: 80Mbps, працює з роздільною здатністю 8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080P/1280*1024/960P/720P/960H/D1/CIF, стиснення відеопотоку: H265+/H.265/H.264, AI: 8 каналів, аудіо вхід/вихід (RCA) x1, База даних облич: 4 групи: група відвідуваності / список дозволів / чорний список / VIP, 20 000 зображень облич, обчислювальна можливість: 180 зображень за хвилину. Порт RJ45 1000 Mbps x1, PoE порти RJ45 x8, HDD: SATA x1 до 10 ТБ, USB 2.0 x1, USB 3.0 x1, живлення: DC48V/2.5A, габаритні розміри 300 / 248 / 52 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Відображення температури та вихід тривоги, Захоплення особи в реальному часі, Статистика |
| USB-вихід | USB 2.0 x 1, USB 3.0 x 1 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 48 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | DC 48В / 2.5 A |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Розміри | 300 / 248 / 52 мм |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
- Цена: 7 676 ₴



