Нагрудний відеореєстратор RECODA M505B-WG 2K(4Mp) 128GB GPS WI-FI
- Готово к отправке
- Код: K3-75-00215
8 865 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нагрудний відеореєстратор з вбудованим WiFi, GPS, екраном, Type-C інтерфейсом. Якість запису відео: 2560x1600/30fps, 2304x1296P/30fps, 1920x1080/30fps, 1440x1080/30fps, 1280x720/30fps. Роздільна здатність фото: до 40 Мп. Кут огляду: 140°. ІЧ-підсвічування до 10 м, додатковий білий світлодіод та червоний лазерний діод. Запис на вбудовану пам'ять 128 ГБ. LCD-екран 2". Вбудований мікрофон. Роз'єми: microUSB, USB Type-C. Ємність батареї: 4000mAh. Ступінь захисту IP67. Габаритні розміри: 96 / 62 / 31 мм. Вага: 160 г. У комплекті блок живлення, кабель USB, док-станція, металева кліпса для кріплення
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 2" |
| Дисплей | LCD |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Интерфейсы | microUSB, USB Type-C |
| Класс защиты | IP67 |
| Комплектация | Блок живлення, Док-станція, Кабель USB, Кріплення, Нагрудний відеореєстратор |
| Кути огляду | 140° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | GPS |
| Пам'ять | 128 ГБ |
| Питание | Акумуляторна батарея 4000 мА·год |
| Производитель | RECODA |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2560x1600 |
| Розміри | 96 / 62 / 31 мм |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 8 865 ₴










