MHD-відеокамера 5Mp Light Vision VLC-4256DM Black f=2.8mm
- Готово к отправке
- Код: K3-75-00309
1 378 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
5Мp вулична вологозахищена купольна MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 20 м (2 світлодіоди); матриця 1/2.8" AHD/TVI/CVI/CVBS; роздільна задтність 2560*1936 пікселів; фіксований об'єктив f=2.8 мм; чутливість 0.001 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; ступінь захисту IP66, антивандальний металевий корпус; живлення DC12V/500mA; габаритні розміри Ø 97 / 66 мм; колір корпусу чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний вид | Купольна |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Питание | DC 12 В / 500 мА |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1936) |
| Розміри | Ø 97 / 66 мм |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
- Цена: 1 378 ₴




