IP PTZ-відеокамера з WiFi 2Mp+2Mp Light Vision VLC-9192WI/2C (Camhi Pro) f=3.6mm+3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
- Готово к отправке
- Код: K3-75-00297
2 097 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
2Mp+2Mp вулична поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц), з подвійним об’єктивом і подвійним підсвічуванням; об’єктив 3.6 мм + 3.6 мм; матриця 1/2.8″ CMOS x2; роздільна здатність запису 1920*1080 x2; відеокодек H.264+/H.265; кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-90°; ІЧ-підсвічування + LED-підсвічування до 20 м; оптичний зум 4x; віддалений моніторинг на смартфонах (застосунок CamHipro); PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 12 м та кутом виявлення 95°; вбудований мікрофон та розмовний динамік; запис за детекцією на карту micro SD (до 128 ГБ); живлення 12 В/1 А; робоча температура -20°C~+55°C; клас захисту IP66; габаритні розміри 165 / 115 / 135 мм; вага 350 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Відеокодек | H.264+, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS x2 |
| Микрофон | Да |
| Питание | DC 12 В / 1 A |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CamHipro |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп x2 |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) x2 |
| Розміри | 165 / 115 / 135 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
- Цена: 2 097 ₴










