Відеопанель SIP-IP 2Mp Tonmind D26V PoE, ONVIF
- Готово к отправке
- Код: K3-24-00501
9 720 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
SIP-IP відеопанель з 2 SIP акаунтами; роздільна здатність камери 2 Мп (основний потік 1080p), відеокодек H.264; підтримка SIP, ONVIF; двосторонній аудіозв’язок із шумозаглушенням (NR), компенсацією відлуння (AEC) та автоматичним регулюванням посилення (AGC) (аудіокодеки OPUS, G.711A/U, G.722, MP3); порт Ethernet RJ45 10/100M; 1 релейний вихід (NO/COM/NC), 1 тривожний вхід, 1 тривожний вихід; живлення PoE або DC 12 В; слот для карти пам'яті TF; металевий корпус; розміри 90 / 90 / 33 мм; вага 285 г
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Відімкнення замка | Реле NO/NC |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Врезной |
| Питание | 12 В, PoE |
| Поддержка SIP | 2 SIP-акаунти |
| Производитель | Tonmind |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 90 / 90 / 33 мм |
| Сетевые интерфейсы | 1x RJ45 (10M/100M) |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Цвет | Серый |
- Цена: 9 720 ₴



