IP-відеопанель Akuvox R25A 4Mp SIP зі зчитувачем EM-Marine/Mifare/NFC
- Готово до відправки
- Код: K3-00-00002753
13 816 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IP-відеопанель Akuvox R25A 4Mp SIP зі зчитувачем EM-Marine/Mifare/NFC
IP-відеопанель Akuvox R25A — це сучасний пристрій для відеоспостереження та контролю доступу, що забезпечує високу якість зображення завдяки роздільній здатності 4Mp. Вона ідеально підходить для систем безпеки житлових будинків, офісів або комерційних приміщень.
Основні характеристики
- Роздільна здатність: 4Mp
- Тип: IP-відеопанель
- Система: SIP
- Зчитувач: EM-Marine/Mifare/NFC
Переваги
- Інтеграція з VoIP-системами. Дозволяє здійснювати відеодзвінки та контролювати вхідні двері з будь-якої точки з доступом до Інтернету.
- Контроль доступу. Легко організовує контроль доступу, що підвищує рівень безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akuvox |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість абонентів | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Відімкнення замка | Реле x2 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зчитувач | EM-Marine, Mifare, NFC |
| Інтерфейси | RS485, Wiegand |
| Клас захисту | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 150° горизонтальний, 150° вертикальний |
| Мoдель | R25 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Врізний, Настінний |
| Особливості моделі | Підсвічування кнопок |
| Підтримка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка мобільного застосунку | SmartPlus |
| Робоча температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2000x2000) |
| Розміри | 145 / 85 / 24.8 мм |
| Серія | A |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 13 816 ₴








