IP-відеопанель 2Mp Akuvox DB01 SIP
- Готово к отправке
- Код: K3-00-00002221
6 424 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
IP-відеопанель на 1 абонента; роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080), кути огляду 136° за горизонталлю, 90° за вертикаллю; підтримка SIP, ONVIF; аудіозв’язок із шумозаглушенням (аудіокодеки G.711a/μ, G.722); порт Ethernet RJ45 10/100M; 1 релейний вихід, 1 вхід; LED-підсвічування, світлочутливість 0.1 люкс; вбудований датчик світла, тампер; живлення 12 В / PoE; монтаж накладний; робоча температура -20°C~+55°C; розміри 146 / 70 / 23 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 136° горизонтальний, 90° вертикальний |
| Мoдель | DB01 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 12 В, PoE |
| Поддержка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка мобільного застосунку | SmartPlus |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 146 / 70 / 23 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип подсветки | LED |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Цвет | Черный |
- Цена: 6 424 ₴

