IP-відеопанель з Wi-Fi 2Mp Akuvox E12W SIP зі зчитувачем Mifare / NFC / BLE
- Готово к отправке
- Код: K3-87-00047
8 734 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
IP-відеопанель на 1 абонента з підтримкою Wi-Fi та зчитувачем; багатофакторна ідентифікація: мобільний застосунок, картка Mifare, NFC, BLE; камера 2 Мп, роздільна здатність відео до 1920x1080, кути огляду: горизонталь 123°, вертикаль 69°; RFID-зчитувач 13.56 МГц (Mifare) з підтримкою NFC; підтримка SIP та ONVIF; LED підсвічування; аудіозв’язок із шумозаглушенням, виявленням голосу, DTMF; інтерфейси: 1 релейний вихід, 2 входи, Wiegand, Ethernet, Wi-Fi; підтримка карти пам’яті MicroSD – купується окремо; живлення PoE або 12 В DC; пластиковий корпус; встановлення накладне; ступінь захисту IP65; розміри 146 / 70 / 23 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зчитувач | BLE, Mifare, NFC |
| Интерфейсы | Wiegand |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 123° горизонтальний, 69° вертикальний |
| Мoдель | E12 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 12 В, PoE |
| Поддержка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка мобільного застосунку | SmartPlus |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 146 / 70 / 23 мм |
| Серия | W |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип подсветки | LED |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Цвет | Черный |
- Цена: 8 734 ₴










