IP-відеопанель Akuvox E12W 2Mp Wi-Fi зі зчитувачем Mifare/NFC/BLE
- Готово до відправки
- Код: K3-87-00047
8 734 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IP-відеопанель Akuvox E12W 2Mp Wi-Fi зі зчитувачем Mifare/NFC/BLE
IP-відеопанель Akuvox E12W — це сучасний пристрій для відеоспостереження, призначений для візуального контролю доступу до приміщення. Вона може використовуватися в системах безпеки для житлових будинків, офісів або комерційних приміщень.
Основні характеристики
- Тип: IP-відеопанель
- Роздільна здатність: 2Mp
- З'єднання: Wi-Fi
- Зчитувач: Mifare/NFC/BLE
Переваги
- Безпровідне з'єднання. Вбудований Wi-Fi дозволяє здійснювати відеозв'язок без необхідності прокладати додаткові кабелі.
- Зручний доступ. Зчитувач Mifare/NFC/BLE забезпечує швидкий доступ до приміщення за допомогою карток або смартфонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akuvox |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість абонентів | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зчитувач | BLE, Mifare, NFC |
| Інтерфейси | Wiegand |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 123° горизонтальний, 69° вертикальний |
| Мoдель | E12 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Підтримка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка мобільного застосунку | SmartPlus |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 146 / 70 / 23 мм |
| Серія | W |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Відеопанель |
- Ціна: 8 734 ₴










