Відеодомофон 10” WiFi Akuvox S567A White SIP Android з камерою та Bluetooth
- Готово к отправке
- Код: K3-00-00002555
46 156 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
IP-відеодомофон SIP з Wi-Fi, Bluetooth та вбудованою камерою; 10-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 1280*800; вбудована камера 5MP; протоколи SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261); ОС Android 12; Wi-Fi 6 IEEE802.11b/g/n/ax; порт Ethernet: 1xRJ45 10/100M; Bluetooth 5.0; 8 тривожних входів, 1 вихід реле; RS485; відеокодек H.263/H.264; пам’ять RAM/ROM: 4GB/16GB; голосовий асистент (англійська мова); тампер; живлення DC 12 В/PoE; настінне або настільне встановлення; робоча температура -10°C~+45°C; матеріал корпусу пластик; розміри 278.5 / 165.1 / 22.8 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | Да |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 24 міс. |
| Диагональ экрана | 10" |
| Дисплей | Ips |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Країна виробник товару | Китай |
| Мoдель | S567 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний, Настільний |
| Операционная система | Android 12 |
| Особенности | Вбудована камера, Голосовий асистент, 8 входів тривожних датчиків |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Поддержка SIP | SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261) |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка мобільного застосунку | SmartPlus |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Роздільна здатність запису | 5 Мп |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 278.5 / 165.1 / 22.8 мм |
| Серия | A |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Цвет | Белый |
- Цена: 46 156 ₴



