Мережевий зарядний пристрій Choetech PD6011 Ultra thin PD67W GAN A+C White
- Готово к отправке
- Код: K3-43-00155
1 506 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий зарядний пристрій (PD 67 Вт) з 2 USB-портами: USB-C та USB-A; вхідна напруга 100-240 В 50/60 Гц, 1.4 А макс; максимальна вихідна потужність 67 Вт; вихід 1 USB Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/3.35А (67 Вт макс.); вихід 2 USB Type-A: 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 20В/2.25А (45 Вт макс.); спільний вихід (USB Type-A + USB Type-C): 45 Вт + 10.5 Вт; розміри 88 / 45 / 14.2 мм, вилка 13.5 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB-A x 1, USB-C x 1 |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідний струм | 1.4 А |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 2 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Технологія GAN (нітрид галію), Швидка зарядка PD3.0, Швидка зарядка QC3.0, Режим PPS |
| Розміри | 88 / 45 / 14.2 мм |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
- Цена: 1 506 ₴










