Подовжувач відеосигналу HDMI 60m E-LINK LNK-HDE-60KVM
- Готово к отправке
- Код: K3-73-00157
5 831 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект HDMI-подовжувача з передавача та приймача з підтримкою 1080p/60Hz та швидкістю передачі даних до 6.75 Гбіт/с; призначений для передачі HDMI-сигналу одним кабелем вита пара UTP CAT6/6A/7 до 60 м; відповідність стандартам HDMI 1.3 та HDCP 1.3; наявність локального виходу HDMI (Loop-out) на передавачі для підключення додаткового монітору; підтримка функції KVM для віддаленого керування, EDID для сумісності з будь-яким дисплеєм; живлення DC 12 В, підтримка PoC дозволяє живити і передавач, і приймач одним блоком живлення; потужність споживання 4 Вт; розміри 82 / 85 / 17 мм
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Версия HDMI | HDMI 1.3 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 60 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 12 В |
| Производитель | E-LINK |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +70 °С |
| Розміри | 82 / 85 / 17 мм |
| Тип сигнала | HDMI |
| Тип устройства | Подовжувач сигналу |
- Цена: 5 831 ₴










