Комутатор 4K@30Hz HDMI 5x1 Dtech DT-7021 (MS)
- Готово до відправки
- Код: K3-74-00135
1 737 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4K HDMI комутатор; 5 вхідних портів HDMI, 1 вихідний порт HDMI; підтримка роздільної здатності до 3840x2160@30Hz; аудіоформати DTS Digital / Dolby Digital / LPCM / DTS-HD / Dolby TrueHD; автоматичне перемикання сигналу при підключенні джерела; живлення DC 5 В; розміри 82 / 59 / 19 мм; ІЧ-пульт керування та адаптер живлення 5V/1A в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DITECH |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Колір | Срібний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -30 °C ~ +85 °C |
| Розміри | 82 / 59 / 19 мм |
| Тип сигналу | HDMI |
- Ціна: 1 737 ₴









