Розгалужувач відеосигналу 4K HDMI 1x4 Dtech DT-7144A(MS)
- Готово до відправки
- Код: K3-74-00125
1 326 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розгалужувач відеосигналу 4K HDMI 1x4; інтерфейс: HDMI-A; HDMI версії 1.4; підтримується протокол: HDCP 1.4; роздільна здатність: 4K*2K 30Hz / 3D / 1080P; Аудіоформат DTS-HD, Dolby-trueHD / LPCM7.1 / DTS / DOLBY-AC3 / DSD / HD (HBR); підтримка: 24, 30, 36, 48 пропускна здатність: 340 МГц / 3,4 Гбіт/с; живлення: DC 5 В; робоча темература: -5°С ~ +70°С; розміри: 135 / 57 / 16 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DITECH |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія HDMI | HDMI 1.4 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 5 м, 20 м |
| Живлення | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Колір | Срібний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -5°С ~ +70°С |
| Розміри | 135 / 57 / 16 мм |
| Тип пристрою | Розгалужувач |
| Тип сигналу | HDMI |
- Ціна: 1 326 ₴





