Подовжувач 4K HDMI і USB 2.0 KVM 100m Dtech DT-7051
- Готово к отправке
- Код: K3-74-00124
18 166 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект мережевого подовжувача 4K HDMI і USB 2.0 KVM; HDMI версії 1.4b; максимальна відстань 100 метрів; використовується в комплексі з UTP-кабелем кручена пара, яку слід придбати окремо; ІЧ; 1.2 м; живлення: DC 5; сумісний: Cat5 / Cat5e / Cat6 (купується окремо); розмір: 125 / 70 / 50 мм; вага: 440 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DITECH |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Версия HDMI | HDMI 1.4b |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Категорія кабелю | Cat 5, Cat 5e, Cat 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 5 В |
| Розміри | 125 / 70 / 50 мм |
| Тип сигнала | HDMI, USB |
| Тип устройства | Подовжувач сигналу |
| Цвет | Серебряный |
- Цена: 18 166 ₴






