Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-2405DIN 24V з кріпленням на DIN-рейку
- Готово к отправке
- Код: K3-43-00113
2 196 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; кріплення на DIN-рейку; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 24 В; номінальний вихідний струм 5 A; номінальна вихідна потужність 140 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А; металевий корпус; розміри 43 / 124 / 113 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 140 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Выходной ток | 5 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 43 / 124 / 113 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.5 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 2 196 ₴


