Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-24025DIN(P) 24V з кріпленням на DIN-рейку
- Готово к отправке
- Код: K3-43-00112
1 419 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; кріплення на DIN-рейку; 2 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 24 В; номінальний вихідний струм 2.5 A; номінальна вихідна потужність 70 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.25 А; пластиковий корпус; розміри 89 / 92 / 56 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 70 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Выходной ток | 2.5 A |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 89 / 92 / 56 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.25 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
- Цена: 1 419 ₴


