Конвертер відеосигналу AV-HDMI Dtech DT-7005A
- Готово к отправке
- Код: K3-74-00136
1 016 ₴
+380 (63) 667-47-66
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конвертер відеосигналу AV на HDMI; вхід: AV (CVBS); вихід: HDMI; вхідний опір AV 75 Ом, вихідний опір HDMI 100 Ом; підтримка роздільної здатності до 1080P (50Hz/60Hz); живлення USB 5 В/350 мА (кабель у комплекті); робоча температура від -25°C до +75°C; розміри: 88 / 48.5 / 20 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DITECH |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Питание | 5 В DC / 0.35 A |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +75 °C |
| Робоча вологість | До 65% |
| Розміри | 88 / 48.5 / 20 мм |
| Тип сигнала | AV, HDMI |
| Тип устройства | Конвертер відеосигналу |
| Цвет | Серебряный |
- Цена: 1 016 ₴










