Led Lightning Cable 6 in 1 ( USB, L, С ) 60Watt (1.2m) — Earldom EC-IC03
- Готово до відправки
- Код: K2-000083417
-
| Понеділок |
08:00 - 20:00
|
|
| Вівторок |
08:00 - 20:00
|
|
| Середа |
08:00 - 20:00
|
|
| Четвер |
08:00 - 20:00
|
|
| Пʼятниця |
08:00 - 20:00
|
|
| Субота |
08:00 - 20:00
|
|
| Неділя |
09:00 - 18:00
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Led Lightning Cable 6 in 1 ( USB, L, С ) 60Watt (1.2m) — Earldom EC-IC03486 ₴
Готово до відправки
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Earldom |
|
| Group_Name | Earldom EC-IC03 |
| Довжина кабелю | 1.2m м |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 790633 |
| Підтип | Cable 3 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 6 in 1 |
| Тип | Cables |