Сонячна панель KFP-200SP(XT60i) Kraft для зарядних станцій Oukitel, BigBlue та Ecoflow
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00138
7 830 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монокристалічна розкладана сонячна панель для автономної роботи або в складі зарядних станцій Oukitel, BigBlue та Ecoflow; максимальна потужність панелі 200 Вт; напруга холостого ходу 24.2 В; струм короткого замикання 10.7 А; номінальна напруга 20.5 В; номінальний струм 9.7 А; вихідний роз’єм живлення XT60i; розмір в розкладеному стані 2205 / 570 мм, транспортувальний розмір 570 / 546 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Напруга | 20.5 В |
| Напруга холостого ходу | 24.2 В |
| Струм короткого замикання | 10.7 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Номінальний струм | 9.7 А |
| Розміри | В розкладеному стані 2205 / 570 мм, транспортувальний розмір 570 / 546 мм |
| Тип пристрою | Сонячна панель |
| Тип роз'єму | XT60i |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
- Ціна: 7 830 ₴




