IP камера TP-Link VIGI C440 4 mm
- Готово до відправки
- Код: DC-587195
3 513 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турельна камера 4 Мп із кольоровим нічним баченням Надвисока роздільна здатність 4 МП: VIGI C440 оснащений 4 МП – більше ніж достатньо пікселів, щоб отримати деякі більш дискретні деталі. Цілодобовий кольоровий режим: отримайте 24-годинні деталі кольорів навіть у темряві за допомогою високочутливого датчика та світлодіодних прожекторів, що входять у комплект. Розумне виявлення (виявлення руху, вторгнення в територію, перетин лінії, підробка відео): отримуйте сповіщення та перевіряйте канали, коли хтось перетинає межу, входить у встановлену вами зону або загороджує камеру. Розумне кодування H.265+: без використання додаткової смуги пропускання ваші камери передають стиснене кришталево чисте відео, щоб заощадити дисковий простір, зменшити навантаження на мережу та зменшити витрати на моніторинг без шкоди для якості зображення. PoE/12 В постійного струму: два способи живлення не тільки дають вам більше зручності, але й надзвичайно спрощують підключення. Віддалений моніторинг: керуйте своєю безпекою з долоні за допомогою програми VIGI.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 250 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | - |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Звукова сигналізація | є |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | 85° |
| Кут огляду по вертикалі | 43° |
| Кут огляду по горизонталі | 79.0° |
| Кут повороту | 360° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560х1440 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 123 х 83 х 123 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | немає |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| Форм-фактор | купольна (dome) |
| Формат відео | H.264+, Н.264, H.265, H.265+ |
| Хмарне сховище | є |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |
- Ціна: 3 513 ₴







