IP камера TP-Link VIGI C340-W 4 mm
- Готово до відправки
- Код: DC-587187
5 035 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішня кольорова мережева камера VIGI 4 МП з Wi-Fi Класифікація людей і транспортних засобів Відрізняйте людей і транспортні засоби від інших об'єктів і отримуйте більш точні сповіщення про події. Технологія розумного покращення відео DWDR: Покращує якість відео за рахунок покращення динамічного діапазону та деталізації зображення, завдяки чому воно чудово працює за різних умов освітлення. Розумне ІЧ-підсвічування: Розумне ІЧ динамічно регулює інфрачервоне освітлення, щоб запобігти надмірному опроміненню та відблискам, покращити видимість на різних відстанях та забезпечити чіткіші кадри. 3D DNR: 3D DNR – це технологія шумозаглушення, яка аналізує дані зображення в кадрах, щоб вибірково зменшити шум зі збереженням важливих деталей. Баланс білого: Функція «Баланс білого» забезпечує нейтральні білі відтінки на зображенні незалежно від умов освітлення. Ефективна технологія стиснення H.265+ H.265+ зменшує необхідну пропускну здатність і місце для зберігання відео, зберігаючи при цьому відмінну якість зображення. Він економить на 57,5% і 15% більше місця в диску в порівнянні з H.264 і H.265 відповідно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 380 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | - |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | 90° |
| Кут огляду по вертикалі | 40.6° |
| Кут огляду по горизонталі | 76.3° |
| Кут повороту | 360° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560х1440 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 78.5 х 188 х 161.89 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.264+, Н.264, H.265, H.265+ |
| Хмарне сховище | є |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |
- Ціна: 5 035 ₴



