IP камера TP-Link VIGI C340 4 mm
- Готово до відправки
- Код: DC-587183
4 023 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вулична циліндрична камера 4 Мп з кольоровим нічним баченням 4 МП Надвисока роздільна здатність: камера оснащена 4 МП – більше ніж достатньо пікселів, щоб захопити деякі більш дискретні деталі. Цілодобовий кольоровий режим: отримайте 24-годинну кольорову гаму навіть у темряві за допомогою об’єктива з великою апертурою, високочутливого датчика та підключеного додаткового освітлення. Визначення людини та класифікація транспортних засобів: відрізняє людей і транспортні засоби від інших об’єктів, щоб ви отримували точніші сповіщення про події. Розумне виявлення: отримуйте сповіщення та перевіряйте канали, коли хтось перетинає межу, входить у визначену вами зону, закриває камеру або видаляє/покидає об’єкти. Активний захист: миттєво попереджайте потенційних зловмисників звуком і світлом про аномальні події. Двостороннє аудіо: інтелектуальне виявлення дій, миттєве інформування та автоматичне реагування за допомогою розумного виявлення та двостороннього аудіо. H.265+: не використовуючи додаткову пропускну здатність, ваші камери передають стиснене кришталево чисте відео, щоб заощадити місце на диску, зменшити навантаження на мережу та зменшити витрати на моніторинг без шкоди для якості зображення. Інтелектуальне покращення відео: професійні технології VIGI обробляють відео, щоб значно покращити їх якість, що є життєво важливим для вашого моніторингу, включаючи Smart IR , WDR, 3D DNR і нічне бачення. Водонепроникність за стандартом IP67: надійний IP67 для стабільної роботи поза приміщенням. PoE/12 В постійного струму: Два типи джерела живлення не тільки дають вам більше зручності, але й надзвичайно спрощують підключення. Гнучке керування та зберігання даних: повністю контролюйте свою безпеку за допомогою чотирьох методів керування: веб-інтерфейс, інтерфейс NVR, додаток VIGI та менеджер безпеки VIGI. Локальне сховище доступний для кожного методу, а також вбудована пам’ять із слотом для картки SD (до 256 ГБ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 195 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | - |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | 90° |
| Кут огляду по вертикалі | 43° |
| Кут огляду по горизонталі | 79.0° |
| Кут повороту | 90° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560х1440 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 78 х 70 х 174 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.264+, Н.264, H.265, H.265+ |
| Хмарне сховище | є |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |
- Ціна: 4 023 ₴










