IP камера TP-Link VIGI C250 2.8 mm
- Готово до відправки
- Код: DC-587182
4 333 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольорова купольна мережева камера VIGI 5 Мп 5-мегапіксельна надвисока роздільна здатність: Камера оснащена 5 МП – більш ніж достатньо пікселів, щоб вловити деякі з більш дискретних деталей. 24-годинний повнокольоровий: Отримайте 24-годинні кольорові деталі, навіть в умовах чорного кольору, завдяки об’єктиву з великою діафрагмою, високочутливому датчику та прикріпленим додатковим світлом. Класифікація людини та транспортних засобів: Відрізняє людей і транспортні засоби від інших об’єктів, тому ви отримуєте більш точні повідомлення про події. Розумне виявлення: Активно виявляє аномальні події, такі як вторгнення в зону та перетин лінії, миттєво надсилаючи вам сповіщення. Аналітика людей та аналітика транспортних засобів: Швидко знаходьте цікавих людей і транспортні засоби, використовуючи ряд атрибутів, що дозволяє підвищити ефективність пошуку. Вбудований мікрофон: Має вбудований мікрофон для запису всього, що відбувається в радіусі 15 футів від камери. Захист від вандалів IK10 та водонепроникний IP67: Завдяки вандалостійкому, міцному корпусу та водонепроникному дизайну, ця купольна камера VIGI побудована міцно, щоб протистояти вандалізму та суворим умовам з дощем та пилом для постійної безпеки в будь-якому місці та в будь-який час. H.265+: Без використання додаткової пропускної здатності ваші камери передають стиснене кришталево чисте відео, щоб заощадити місце на диску, полегшити навантаження на мережу та зменшити витрати на моніторинг без шкоди для якості зображення. Розумне покращення відео: Професійні технології VIGI обробляють відео, щоб значно покращити їх якість, яка є життєво важливою для вашого моніторингу, включаючи Smart IR, True WDR, 3D DNR та Night Vision. PoE / 12 В постійного струму: Два типи блоків живлення не тільки надають вам більше зручності, але і роблять вашу проводку надзвичайно легкою. Гнучке управління та зберігання: Отримайте повний контроль над своєю безпекою за допомогою чотирьох методів управління: веб-інтерфейс користувача, інтерфейс користувача відеореєстратора, додаток VIGI та менеджер безпеки VIGI. Для кожного методу доступне локальне сховище, а також вбудоване сховище зі слотом для SD-карти (до 256 ГБ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 280 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Аудіо детекція | немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | - |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | 85° |
| Кут огляду по вертикалі | 57° |
| Кут огляду по горизонталі | 109° |
| Кут повороту | 360° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2880x1620 |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 115 х 85.7 х 115 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат відео | H.264+, Н.264, H.265, H.265+ |
| Хмарне сховище | є |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |
- Ціна: 4 333 ₴









