IP камера TP-Link VIGI C230 2.8 mm
- Готово до відправки
- Код: DC-587175
3 933 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купольна камера 3 Мп з кольоровим нічним баченням Надвисока роздільна здатність 3 Мп: камера оснащена 3 Мп – більш ніж достатньо пікселів, щоб вловити деякі з більш дискретних деталей. 24-годинний кольоровий режим: насолоджуйтеся 24-годинною деталізацією кольорів навіть в умовах непроглядної темряви, завдяки об’єктиву з великою діафрагмою, високочутливому сенсору та приєднаним додатковим джерелам світла. Класифікація людей і транспортних засобів: Відрізняє людей і транспортні засоби від інших об’єктів, тому ви отримуєте більш точні сповіщення про події. Розумне виявлення: Отримуйте сповіщення та перевіряйте канали, коли хтось перетинає межу, заходить у встановлену вами зону, закриває камеру або видаляє/залишає об’єкти. Вбудований мікрофон: Вбудований мікрофон для запису всього, що відбувається в радіусі 15 футів від камери. IK10 Антивандальний та водонепроникний IP67: Завдяки антивандальному, міцному корпусу та водонепроникній конструкції ця купольна камера VIGI виготовлена міцно, щоб витримувати вандалізм і суворі умови з дощем і пилом для постійної безпеки в будь-якому місці та в будь-який час. H.265+: Без використання додаткової пропускної здатності ваші камери передають стиснене кришталево чисте відео, щоб заощадити місце на диску, зменшити навантаження на мережу та зменшити витрати на моніторинг без шкоди для якості зображення. Інтелектуальне покращення відео: професійні технології VIGI обробляють відео, щоб значно покращити їхню якість, що є життєво важливим для вашого моніторингу, включаючи Smart IR, WDR, 3D DNR та нічне бачення. PoE/12 В постійного струму: Два типи живлення не тільки забезпечать вам більше зручності, але й значно спростять підключення електропроводки. Гнучке управління: Отримайте повний контроль над своєю безпекою за допомогою чотирьох методів керування: веб-інтерфейс користувача, інтерфейс NVR, додаток VIGI та менеджер безпеки VIGI.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 200 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Аудіо детекція | немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | - |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Кут огляду по вертикалі | 57.2° |
| Кут огляду по горизонталі | 107.5° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | - |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 3 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2304х1296 |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 115 х 86 х 115 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карт пам'яті | немає |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат відео | H.264+, Н.264, H.265, H.265+ |
| Хмарне сховище | є |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |
- Ціна: 3 933 ₴




