IP-камера Reolink P334 2.8 mm (RLC-820A)
- Готово до відправки
- Код: DC-537826
4 989 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Smart 4K Ultra HD PoE Camera Виявлення людей/транспортних засобів 4K Ultra HD Power over Ethernet Аудіозапис
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 526 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+55°C |
| Звукова сигналізація | є |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 56° |
| Кут огляду по горизонталі | 105° |
| Кут повороту | немає даних |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Розмір матриці | 1/2.49" |
| Розміри | 117.4 х 117.4 х 103.8 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат відео | H.265 |
| Чутливість | немає даних |
- Ціна: 4 989 ₴





