IP-камера Reolink Go Series G330-С (Go Plus C)
- Готово до відправки
- Код: DC-537181
10 922 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Reolink G330 100% абсолютно бездротова розумна камера 2K 4MP з акумулятором 3G/4G LTE | 2K 4MP | Двосторонній аудіозв'язок Reolink G330 – це малогабаритна портативна акумуляторна камера з 4G LTE. Встановіть її у будь-якому місці, і ви отримаєте можливість слідкувати за своєю території навіть без Wi-Fi чи електрики. Для використання потрібна картка Nano SIM і тарифний план стільникового зв’язку. Основні характеристики: • Розпізнавання людей і транспортних засобів Відрізняє людей і транспортні засоби від інших об'єктів. Надсилає більш точні сповіщення. • 2K 4MP Super HD У 2 рази чіткіше, ніж 1080p HD. Більше деталей, кращий візуальний ефект. • Акумуляторна батарея Встановлення без кабелю. Тривала робота на одному заряді. • Живлення сонячною енергією Дозволяє працювати при відсутності підключення до електромережі. • Захист від вологи IP65 Може працювати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. • Двостороннє аудіо Інтерактивне спілкування з гостями в режимі реального часу. • Розумні сповіщення Миттєво попереджає вас у разі виявлення людини/автомобіля/руху. • Маскування конфіденційних зон Затемніть певний простір в полі зору вашої камери, який ви не хочете записувати. • Віддалений доступ у будь-який час Ви можете керувати налаштуваннями камери та переглядати відео в реальному часі будь-коли й будь-де. Живлення без підключення до мережі Акумулятор Reolink G330 живиться від акумуляторної батареї з тривалим терміном використання та може працювати без будь-яких кабелів навіть під час відключення електроенергії. Акумуляторна батарея поставляється у комплекті з камерою. Живлення сонячною енергією Заряджайте акумулятор за допомогою сонячної панелі Reolink. Просто встановіть камеру та панель – і все працюватиме автономно, без вашої участі. Визначення руху, повідомлення у режимі реального часу Отримуйте миттєві й правдиві сповіщення про рух об’єктів у кадрі. Камера вас сповістить щойно PIR датчик виявить рух. Налаштувавши чутливість до руху і розклад PIR, ви можете персоналізувати камеру, щоб зловити в кадр те, що вам дійсно потрібно. Типи сповіщень: - мобільний додаток: миттєві push-повідомлення на вашому смартфоні - е-mail: повідомлення на пошту з фрагментами запису або фотографіями - сирена: при виявленні руху камера може увімкнути потужну сирену або ж відтворити записане повідомлення Двостороннє аудіо Спостерігайте в реальному часі і будьте в курсі подій у вас вдома або в офісі через мобільний додаток Reolink або програму на вашому ПК. Завдяки вбудованому мікрофону та динаміку ви можете чути й говорити через камеру: спілкуватися зі своїми близькими, відлякувати потенційних грабіжників і миттєво реагувати, навіть якщо перебуваєте поза межами приміщення. Гнучкі можливості запису: за рухом, 24/7 або за розкладом Камера забезпечує безперервний запис чи запис кліпів за рухом. Це допоможе зберегти пам'ятні події, такі як перші кроки вашої дитини або сюрприз-вечірку. Зберігати записи можна у декілька способів: - на MicroSD: підтримується запис на флеш-носій - у Reolink Cloud, щоб мати до них доступ будь-де і будь-коли Приголомшливі таймлапс відео Довгострокові події, такі як цвітіння квітів, схід сонця, міські пейзажі чи навіть будівельні проєкти, надто плинні, щоб можна було споглядати їх в реальному часі. Reolink G330 з інтервальним фільмуванням — це гарний спосіб спостерігати, записувати та ділитися подіями за лічені хвилини або секунди. Зашифроване хмарне сховище Відеозаписи можна завантажити в хмару Reolink. Зашифрований хмарний сервіс забезпечує віддалене резервне копіювання важливих моментів і дає змогу відтворювати відео в будь-який час у будь-якому місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+55°C |
| Звукова сигналізація | є |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Green |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 55° |
| Кут огляду по горизонталі | 105° |
| Кут повороту | немає даних |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | є |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Робота від акумуляторних батарей | Да |
| Робота від сонячної батареї | Да |
| Робоча напруга | 5 В |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560х1440 |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 75 х 75 х 194 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | бездротові |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.265 |
| Чутливість | немає даних |
- Ціна: 10 922 ₴





