Акумуляторний пилосос Karcher CVH 2 (1.198-330.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-523194
2 956 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективне рішення: ручний акумуляторний пилосос CVH 2 дає змогу легко та ретельно видаляти найрізноманітніше сміття (пил, крихти, волосся тощо) з підлоги, меблів або з салону автомобіля. Компактність і мала вага значно полегшують виконання робіт з апаратом і його зберігання. Випуск чистого повітря забезпечує 2-ступінчаста система фільтрації, що допускає промивання, яка складається з дрібнопористої сталевої сітки, що затримує волосся і велике сміття, і встановленого після неї HEPA-фільтра (відповідає стандарту EN 1822:1998). Компактність і мала вага Легке виконання невеликих обсягів повсякденних робіт. Швидка підготовка до роботи Можливість повсюдного застосування завдяки компактній конструкції та зручності роботи з аксесуарами. Двоступінчаста система фільтрації Оптимальна комбінація дрібнопористої сталевої сітки для затримання крупного сміття і волосся з HEPA-фільтром (за стандартом EN 1822:1998). Подовження терміну гарантійного обслуговування При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.15 л |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | без підсвічування |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Індикатор заряду | відсутня |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний пилосос, насадки, фільтр, зарядний пристрій, інструкція |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Колір | Білий |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Міні-турбощітка | немає |
| Напруга акумулятора | 7.2 В |
| Насадка прямого всмоктування | є |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Потужність всмоктування | немає даних |
| Підлога/Килим | немає |
| Регулятор потужності | без регулювання |
| Тип пилососу | портативний / автомобільний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Турборежим | відсутній |
| Турбощітка | немає |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 4 роки |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 10 хв |
| Щілинна | є |
- Ціна: 2 956 ₴









