Акумуляторний пилосос Gorenje SVC222480AA
- Готово до відправки
- Код: DC-592257
7 485 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не соромтеся зробити перерву. Зручне вертикальне положення дозволяє призупинити прибирання, щоб усунути перешкоди — не потрібно класти пилосос. Без випадкових пошкоджень меблів. Гумовий передній бампер захищає ваші меблі та будинок від випадкових ударів під час прибирання. Просте керування. Контролюйте роботу завдяки чіткому дисплею, який відображає рівень заряду батареї (%), режим ECO/BOOST та сповіщення, такі як виявлення заблокованого ролика. Легке заповнення та заміна. 22,2 В дозволяє легко замінити або оновити батарею — немає потреби замінювати весь пристрій, як у моделях із вбудованою батареєю. Від вертикального до ручного пилососа. Універсальний дизайн «2 в 1» легко трансформується з вертикального пилососа в ручний, що дозволяє легко очищати підлогу, меблі та важкодоступні місця. Непоміченим не залишається нічого. Підсвічуйте пил і бруд у кожному куточку за допомогою 5 вбудованих світлодіодних ламп на щітці, гарантуючи, що жоден бруд не залишиться непоміченим — навіть у темних або важкодоступних місцях. Чистить довше, спорожняє розумніше. Виконуйте більші завдання з прибирання без постійних зупинок — наш місткий пилозбірник об’ємом 0,7 літра вміщує багато бруду, а конструкція, яку легко спорожняти, забезпечує швидку та безтурботну утилізацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.7 л |
| Потужність всмоктування | 70 Вт |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заповнення пилозбірника | є |
| Індикатор заряду | є |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний пилосос, зарядна станція, насадки, інструкція |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | щілинна насадка, щітка для збирання волосся тварин |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Колір | Чорний |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Міні-турбощітка | немає |
| Напруга акумулятора | 22,2 В |
| Насадка прямого всмоктування | є |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | вертикальний + портативний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Турборежим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 4 роки |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 25 хв |
| Щілинна | є |
- Ціна: 7 485 ₴










