Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 13.60 Animal Aqua RH9AD1WO
- Готово до відправки
- Код: DC-521320
20 493 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наш перший акумуляторний пилосос, що було вироблено у Франції! Розроблені та виготовлені на нашій фабриці у Верноні, Нормандія, щоб забезпечити вам неперевершену французьку якість, підкріплену 38 роками інновацій та досвіду. Потужне всмоктування та високоефективна щітка X-Force Flex 13.60, новий акумуляторний пилосос від Rowenta, забезпечує високу ефективність всмоктування. Акумуляторний пилосос із потужністю всмоктування 150 Вт, обладнаний новітньою щіткою та автоматичним регулюванням потужності всмоктування для ефективного очищення всіх підлог, особливо килимів. Тривалість роботи, компактний дизайн X-Force Flex 13.60 забезпечує до 60 хвилин безперервної роботи у режимі Eco. Вага ручного блоку 1.6 кг. Активна миюча насадка Aerospin Скористайтеся нашою новою активною миючою насадкою Aerospin, що скорочує час збирання вдвічі! Ця нова активна миюча насадка Aerospin пропонує рішення 2-в-1: активне миття з швабрами, що обертаються, для видалення стійких плям і потужне всмоктування. Аксесуари для власників домашніх тварин Якщо у вашому будинку є домашні тварини, скористайтесь нашою міні турбощітки з LED підсвічуванням, щоб позбавитися вовни кішок або собак на текстилі. Комплектація: Щітка для меблів Для чудового очищення диванів та поверхонь з текстилю. Насадка для важкодоступних місць Для чудового очищення диванів та поверхонь з текстилю. Мініелектрощітка Для ретельного очищення волосся та бруду. Зарядна станція/база Для зручного зберігання та постійної зарядки пилососа. Вбудовані щітки/вбудовані Очищайте будь-які поверхні за потреби. Активна миюча насадка Aerospin Миє та прибирає в один рух. 4 мікрофібри для вологого прибирання Підходять для насадки Aerospin. Фільтр поролоновий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.65 л |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Споживана потужність | 380 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Індикатор заряду | є |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | насадка Easy Brush (2 шт.) |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | є |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Колір | чорний / синій |
| Кількість рівнів потужності | 3 режими + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | є |
| Міні-турбощітка | є |
| Напруга акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на корпусі |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип ручки | складається |
| Тип прибирання | сухе + вологе прибирання |
| Турборежим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 3.5 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 60 хв |
| Щілинна | є |
- Ціна: 20 493 ₴










