Акумуляторний пилосос Gorenje SVC180FW
- Готово до відправки
- Код: DC-388409
5 506 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постійна потужність. Завдяки потужній 18-вольтовій літієвій батареї потужність всмоктування не змінюється протягом роботи. Навіть коли батарея заряджена лише наполовину, ваш пилосос все одно працюватиме на повну потужність. Тривалість роботи до 50 хвилин дає змогу за один заряд прибирати весь будинок. Вертикальний і ручний пилосос. Оцініть всі переваги вертикального пилососа, який за лічені секунди перетворюється на ручний і справляється з будь-якою роботою: від прибирання підлоги до очищення дивана, автомобільних крісел і високих книжкових полиць. Універсальний інструмент для прибирання будь-яких поверхонь. Щітка легко справляється з прибиранням довгого волосся і шерсті тварин, а для очищення знімається одним натисканням на важіль. Завжди під рукою. Завдяки складаній ручці пилосос не потребує багато місця для зберігання. Поставте пилосос на зарядну базу, і він завжди буде готовий до прибирання. Ніяких пропущених куточків. Потужні світлодіоди освітлюють темні ділянки. Гнучка шийка з'єднання дасть вам змогу легко дістатися до шаф, столів і диванів. Не забруднюючи рук. Контейнер для пилу легко очистити. Одним рухом вичавіть ручку фільтра, витягніть його і витрусіть пил з контейнера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Потужність всмоктування | 24 Вт |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Індикатор заряду | є |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, 2 насадки, зарядний кабель, документація |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Колір | Білий |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Міні-турбощітка | немає |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | вертикальний + портативний |
| Тип ручки | Пряма |
| Турборежим | відсутній |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 6 років |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 20 хв |
| Щілинна | є |
- Ціна: 5 506 ₴










