Бездротовий маршрутизатор MikroTik Chateau LTE12 (D53G-5HacD2HnD-TC&EG120K-EA)
- Готово до відправки
- Код: DC-547857
9 781 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Chateau LTE12 (2025) Ваш найкращий друг, коли справа стосується мобільних мереж. Напрочуд у руках досвідчених системних адміністраторів. Або в сім’ї з нульовими навичками в галузі ІТ. Або десь між ними. Chateau може все. Новий модем від Quectel: доданий 4x4 MIMO для більшої кількості діапазонів: 1/3/7/38/40/41. 5 портів Gigabit Ethernet, 600 Мбіт/с Cat12 LTE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | є |
| VPN | немає |
| WAN-порт | немає |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.6 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | сat.12 (600 Мбіт/с) |
| Колір | white |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | немає |
| Кількість антен | - шт. |
| Кількість портів LAN | 5 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | є |
| Напруга живлення | 12-28 В |
| Площа покриття | 50+ кв.м м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | є |
| Підтримка Mesh | без підтримки Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 240 x 156 x 44 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Тип зовнішньої антени | знімна |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
- Ціна: 9 781 ₴



