Маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EG406XS-P
- Готово до відправки
- Код: DC-576540
17 908 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики Підтримка до 400 одночасних клієнтів з 4 вихідними портами PoE Високопродуктивний маршрутизатор із пропускною здатністю 2,5 Гбіт/с для різноманітних мережевих сценаріїв Потужний VPN зі 100 тунелями для філій та віддалених співробітників Ефективне управління пропускною здатністю на основі програм та користувачів Багато WAN, розумне балансування навантаження Довічне безкоштовне управління в хмарі Ruijie будь-коли та будь-де
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | немає |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet / SFP |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.61 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість WAN-портів | 5 |
| Кількість антен | - шт. |
| Кількість портів LAN | 5 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | без підтримки Mesh |
| Підтримка РоЕ | PoE-out |
| Розміри | 202 х 108 х 28 мм |
| Стандарт Wi-Fi | немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | - |
- Ціна: 17 908 ₴






