Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer BE400
- Готово до відправки
- Код: DC-583649
10 902 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двохдіапазонний Wi-Fi 7 із швидкістю 6,5 Гбіт/с: забезпечує роботу ваших пристроїв на повній швидкості. Насолоджуйтесь плавним потоковим передаванням 4K/8K, захоплюючими іграми з доповненою та віртуальною реальністю та надзвичайно швидким завантаженням. Функція Multi-Link Operation (MLO): передає дані клієнтам Wi-Fi 7 одночасно в декількох діапазонах, щоб збільшити пропускну здатність, зменшити затримку та підвищити надійність для різних мережевих операцій. Провідне підключення 2,5 Гбіт/с: 1 порт WAN 2,5 Гбіт/с, 1 порт LAN 2,5 Гбіт/с і 3 порти LAN 1 Гбіт/с забезпечують високошвидкісну передачу даних. Максимальне покриття: 6 зовнішніх антен разом із технологією Beamforming забезпечують більшу пропускну здатність, міцніші та надійніші з’єднання і менше перешкод. Сумісність з EasyMesh: працює з маршрутизаторами та підсилювачами сигналу EasyMesh, утворюючи безперервну Mesh-мережу Wi-Fi у всьому будинку, запобігаючи перепадам і затримкам при переході між сигналами. Просте налаштування та використання: управління мережею ніколи не було таким простим завдяки додатку Tether. TP-Link HomeShield: підвищена безпека захищає від найновіших кіберзагроз. Відмінна сумісність: підтримує всі покоління Wi-Fi, пристрої та всіх інтернет-провайдерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | є |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.62 кг г |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних м2 |
| Призначення роутера | ігровий |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | з підтримкою Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 200 х 176 х 59 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE6500 |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 688 Мбіт/сек + 5764 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 / WPA-Enterprise / WPA2-Enterprise |
- Ціна: 10 902 ₴








