Бездротовий маршрутизатор Asus RT-BE58 Go (90IG09Q0-MO3C00)
- Готово до відправки
- Код: DC-573273
7 896 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безпечне підключення, де б ви не були Зустрічайте ASUS RT-BE58 Go – ідеальний роутер для подорожей із підтримкою Wi-Fi 7! Подорожуєте містом із рюкзаком, вирушаєте в круїз чи працюєте віддалено в аеропорту – універсальні можливості підключення, бізнес-рівень захисту, розширена підтримка VPN і налаштування кількох SSID завжди триматимуть вас та вашу команду на зв’язку будь-де й будь-коли. Інтернет завжди з вами Режим USB-модема дозволяє створити сучасну мобільну мережу Wi-Fi за допомогою смартфона. Не потрібно нічого налаштовувати – достатньо лише під’єднати пристрій і користуватися! Безпека в загальнодоступних мережах Wi-Fi Режим WISP допомагає створити приватну захищену точку доступу для своїх пристроїв і безпечно користуватися громадською мережею Wi-Fi. Ідеальний для мандрівок і невеликих приміщень У режимі маршрутизатора ви отримуєте стабільний Інтернет – оптимальний вибір для гуртожитків, маленьких квартир і підключення до дротового Інтернету в готелі. Швидкісний Wi-Fi 7 Завдяки підтримці двох діапазонів Wi-Fi 7, RT-BE58 Go досягає швидкості до 3600 Мбіт/с, тож ви насолоджуватиметесь плавним стримінгом, відеодзвінками та іграми на найсучасніших пристроях із підтримкою стандарту WiFi 7. Діліться Wi-Fi з кількома користувачами, швидко передавайте файли, беріть участь у відеоконференціях – цей роутер гарантує стабільний зв’язок, де б ви не були. Ідеальний для подорожей Завдяки невеликим розмірам і малій вазі, RT-BE58 Go легко носити із собою – він завжди поруч, не займаючи зайвого місця. Завжди під рукою Завдяки складаній антені пристрій зручно переносити, а під час поїздок його можна просто покласти до сумки. Швидко та зручно Одним натисканням перемикача можна легко змінювати налаштування мережі, а підтримка USB-C Power Delivery означає можливість отримувати живлення пристрою від павербанка чи автомобільного зарядного пристрою – це гарантує надійний зв’язок у дорозі. Компактний і потужний Мережа Wi-Fi, створена на основі ASUS RT-BE58 Go, відзначається швидкістю й надійністю. Оснащений 4-ядерним процесором з тактовою частотою 2 ГГц і двома потужними інтерфейсними модулями, цей маршрутизатор забезпечує впевнений сигнал у будь-якому напрямку. ASUS AiMesh на базі Wi-Fi 7 RT-BE58 Go використовує можливості стандарту Wi-Fi 7 і технології AiMesh нового покоління, щоб забезпечити стабільну роботу, надійний захист, широке покриття та сучасну функціональність мережі розумного дому. Швидкісний порт 2,5 Гбіт/с Порт WAN із пропускною здатністю 2,5 Гбіт/с забезпечує високошвидкісне дротове з’єднання для розгортання бездротової мережі у віддалених офісах чи мобільних умовах або ж для створення якісного backhaul-каналу між декількома маршрутизаторами на базі мережі Ethernet. Мобільний модем 4G LTE / 5G Зручна підтримка режиму мобільного USB-модема (4G LTE та 5G) дозволяє залишатися на зв’язку в будь-який час – у дорозі або під час відключення основного каналу. Трирівневий захист Рішення ASUS Network Security використовує трирівневу схему захисту та хмарну базу даних комерційного класу для наскрізного захисту мережі в режимі 24/7. Ця сучасна й потужна система гарантує безпеку, попри постійний розвиток кіберзагроз. Просте налаштування, ефективне керування ASUS Router – це інтуїтивно зрозумілий мобільний застосунок для налаштування параметрів мережі за допомогою смартфона. Просто дотримуйтеся вказівок на екрані, і мережа швидко почне працювати!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | є |
| USB-порт | є |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.46 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу / Репітер / Міст / Wisp |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | white |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 1 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | з підтримкою Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 238 х 193 х 59 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Тип монтажа | настільний / настінний |
| Швидкість Wi-Fi | 688 Мбіт/сек + 2882 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
- Ціна: 7 896 ₴









