Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50H (USGFLEX50H-EU0101F)
- Готово до відправки
- Код: DC-558204
24 298 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія USG FLEX H забезпечує надвисоку продуктивність для VPN та UTM, а також багаторівневий захист мережевої інфраструктури та підключених користувачів за рахунок використання кращих технологій Zyxel на базі штучного інтелекту. Надвисока продуктивність Надвисока продуктивність, заснована на багатоядерному процесорі нового покоління та технології Fastpath, забезпечує максимальну ефективність. Гнучкість портів, мультигігабіт та PoE+ У USG FLEX H всі порти (у тому числі 2.5 Гбіт/с і 10 Гбіт/с) можна налаштувати як LAN або WAN, що забезпечує гнучкість в конфігурації в міру необхідності. USG FLEX H пропонує до 2 вбудованих портів PoE+ потужністю 30 Вт, що допомагає знизити складність та витрати на встановлення таких пристроїв, як 5G/4G роутери, точки доступу Wi-Fi або VoIP телефони, запитавши їх безпосередньо від самого міжмережевого екрану.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZYXEL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | немає |
| USB-порт | є |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.88 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Grey |
| Комплект постачання | комутатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | є |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | - шт. |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає м2 |
| Призначення роутера | серверний |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | без підтримки Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 216 x 147.3 x 33 мм |
| Стандарт Wi-Fi | немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | - |
- Ціна: 24 298 ₴




