Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi BD4 2pk White (90IG0960-MO3C20)
- Готово до відправки
- Код: DC-532008
13 320 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для використання пристрою на території України оновіть програмне забезпечення: https://www.asus.com/ua-ua/networking-iot-servers/whole-home-mesh-wifi-system/zenwifi-wifi-systems/asus-zenwifi-bd4/helpdesk_bios?model2Name=ASUS-ZenWiFi-BD4 Дводіапазонний Wi-Fi 7 (802.11be) розширюваний маршрутизатор AiMesh, 3,6 Гбіт/с, покриття до 6500 кв. футів (3 шт.), два порти 2,5G, до 3 SSID для пристроїв IoT, батьківський контроль і VPN, розширена безпека мережі. Дводіапазонний Wi-Fi 7 зі швидкістю до 3600 Мбіт/с із MLO та 4K-QAM Технологія ASUS AiMesh збільшує покриття до 6500 кв. футів (3 комплекти) і легко розширюється за допомогою сумісних маршрутизаторів ASUS для безперебійного та безпечного Wi-Fi у всьому домі. Чотири внутрішні антени та чотири передні модулі високої потужності усувають мертві зони WiFi. Наскрізний захист 24/7 за допомогою AiProtection Pro комерційного рівня та вдосконалених VPN. Просте налаштування мережі IoT, батьківського контролю та VPN на кількох пристроях за допомогою SSID Smart Home Master. Подвійні порти 2,5G Ethernet з автоматичним визначенням. Чотирьохядерний ЦП 1,5 ГГц і надійне охолодження. ASUS ZenWiFi BD4 Безтурботна сітка Smart Home Mesh Серія ASUS ZenWiFi покращує ваш розумний дім, який постійно розвивається, завдяки безтурботному Wi-Fi. ASUS ZenWiFi BD4 піднімає планку сітчастої мережі для всього будинку завдяки WiFi 7 і технології AiMesh нового покоління. Він забезпечує надзвичайно швидку дводіапазонну швидкість до 3,6 Гбіт/с і забезпечує чудову продуктивність Wi-Fi. Разом із надшвидкісними подвійними 2,5-гігабітними портами з автоматичним визначенням і набором передових мережевих технологій і технологій безпеки ця сітчаста система Wi-Fi готова підготувати вашу розумну домашню мережу в майбутньому вже сьогодні. Вершина WiFi ASUS ZenWiFi BD4 втілює нашу непохитну відданість розробці неймовірних власних технологій WiFi і мереж. Легко спілкуйтеся зі своєю родиною та друзями в рамках безтурботного підключення. IEEE 802.11be WiFi 7 Powering Premium Mesh ZenWiFi BD4 може похвалитися передовою технологією WiFi 7. Ця чудова дводіапазонна сітчаста система розкриває весь потенціал Wi-Fi 7 із дротовими варіантами транспортного зв’язку. Насолоджуйтеся підключеним досвідом наступного покоління для домашніх розваг і хмарних обчислень, включаючи потокову передачу 8K, ігри HDR, створення контенту та AI. МЕШ ТЕХНОЛОГІЯ WiFi 7 живлення AiMesh ZenWiFi BD4 використовує потужність Wi-Fi 7 і технологію AiMesh наступного покоління, щоб забезпечити ширше покриття, більш стабільну та безпечну мережу та багатофункціональну мережеву взаємодію – і все це під однією назвою мережі для всього вашого розумного дому. Упаковка з 3 штук охоплює до 6500 кв. футів (5+ кімнат) Упаковка з 2 штук охоплює до 4900 кв. футів (4+ кімнати) Продуктивність Створено для дому, що завжди на зв’язку Надійна конструкція ZenWiFi BD4, яка забезпечує чудове покриття та неперевершену надійність, сяє розробками ASUS . Неперевершене покриття та надійність Завдяки чотирьом внутрішнім антенам і чотирьом переднім модулям високої потужності ZenWiFi BD4 усуває мертві зони Wi-Fi, забезпечуючи стабільне покриття в усіх напрямках. Ефективне розсіювання тепла також забезпечує прохолодну та тиху роботу для покращення продуктивності та тривалої надійності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | є |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.51 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | white |
| Комплект постачання | маршрутизатор х2, блок живлення х2, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | 2 |
| Кількість портів LAN | 2 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 500+ кв.м м2 |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | з підтримкою Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 140 х 140 х 70 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Тип | бездротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 688 Мбіт/сек + 2882 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
- Ціна: 13 320 ₴





